South Carolina

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti South Carolina parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Pietų Karolina

Pietų Karolina susideda iš 46 apskričių. Baigia šiaurę su Šiaurės Karolina, į pietus ir vakarus su Gruzija, o rytuose ji plaunama Atlanto vandenynu.

Pietų Karolina yra valstija į pietryčius nuo Jungtinių Amerikos Valstijų, žinoma dėl savo subtropinių paplūdimių ir pelkių salų. Čarlstonas, pakrantėje, yra istorinis miestas su pastelinėmis spalvomis, tipiškomis pietinėmis plantacijomis ir Fort Sumter, kur buvo paleisti pirmieji pilietinio karo šūviai. Į šiaurę yra Grand Strand, 60 mylių plaukimo takas, garsėja savo golfo aikštynais ir pajūrio kurortu Myrtle Beach.

Ar domitės greitai parduoti savo namus arba pirkti nekilnojamąjį turtą pardavimui Pietų Karolina? Jei taip, tikriausiai tikitės parduoti, kai rinka yra teisinga. Kai kurie žmonės taip ketina parduoti reikiamu laiku, kai jie sąmoningai priešinasi, kol rinka atsigręžs į juos. Tačiau ne kiekvienas turi prabangą laukti, kol parduos savo namus. Dėl savo aplinkybių jie turi parduoti kuo greičiau. Nepriklausomai nuo jūsų situacijos, vis dar svarbu žinoti Pietų Karolina nekilnojamojo turto rinką. Pietų Karolina būsto rinka yra teisinga, nes tai yra puikus laikas parduoti. Laimei, pardavėjai, šiemet rinka yra jų pusėje.

Tiesą sakant, tai buvo per pastaruosius 12 mėnesių ir tikimasi, kad ji bus ir per ateinančius 12 mėnesių. Pernai Pietų Karolina nekilnojamojo turto rinka išaugo daugiau nei 6%. Kitais metais tikimasi, kad jis ir toliau išaugs beveik 5%. Kainos vis dar yra pakankamai pagrįstos, kad paskatintų naujus pirkėjus įsigyti nekilnojamąjį turtą pardavimui Pietų Karolinoje 2018 m.

Kainos Pietų Karolina pasiekia mažiau nei 100 000 JAV dolerių. Tai įdomu tiek dabartiniams Pietų Karolinos gyventojams, tiek žmonėms visoje JAV, kurie bando pereiti į pigesnę šalies dalį. Tai reiškia, kad jei šiais metais pastatysite savo namus, turėsite didesnę galimybę ne tik jį parduoti, bet ir parduoti už didelę kainą. Jei esate pasiruošęs parduoti savo namus, jums gali būti įdomu, ar yra nieko, ką galite padaryti, kad įsitikintumėte, jog jūs išnaudojate viską.

Ir dėl to, kad nekilnojamojo turto rinka valstybei atrodo gera visam 2018 metų laikotarpiui, tai reiškia, kad turite galimybę gauti norimą kainą už savo namus.

Kolumbija, sostinė, yra didesnis vidutinio dydžio miestas Pietų Karolinos valstijoje. Kolumbija yra didžiausia Pietų Karolinos bendruomenė, turinti 134 309 žmones ir 80 apylinkių. Kolumbija yra karinis miestas.

Įdomu tai, kad Kolumbijoje gyvena daugiau žmonių, dirbančių kompiuteriuose ir matematikoje, nei 95% JAV vietų.

Suderinus miesto sklypus ir universiteto miesto jautrumą, Kolumbija tikrai turi gražų bruožų derinį. Nors Kolumbija nėra didžiulis miestas, jis yra pakankamai didelis, kad savo gyventojams ir tūkstančiams studentų, kurie kiekvieną rudenį patenka į žemę, pasiūlytų daug nukreipimo, galimybių ir patogumų. Taigi tai yra tinkama vieta ieškoti nekilnojamojo turto pardavimui Pietų Karolina.

Kolumbijos švietimo lygis yra vienas didžiausių tautos. Kolumbijos pajamos vienam gyventojui 2010 m. Buvo 25,990 JAV dolerių, o tai yra vidutiniškai didelės pajamos, palyginti su Pietų Karolina ir tauta. Tai prilygsta 103.960 JAV dolerių metinėms pajamoms keturių šeimų šeimai. Kolumbija yra labai etniškai įvairus miestas. Žmonės, kurie vadina Kolumbijos namus, save apibūdina kaip priklausančius daugybei etninių ir rasinių grupių. Didžiausias Kolumbijos gyventojų skaičius

pranešimas yra baltas, juodos spalvos arba afroamerikietiškas. Svarbūs Kolumbijos žmonių protėviai yra anglų, airių, škotų ir italų kalbos.

Charleston yra dar vienas įdomus miestas, kuriame medžioklės turtas parduodamas Pietų Karolina.

Jei jūs apie tai nežinojote, „Charleston“ nekilnojamojo turto rinka pastaraisiais metais užsidegė. Buvo daugiau pirkėjų nei pardavėjai, būsto kainos sparčiai išaugo, o šiuo metu nėra jokių požymių, kurie pasikeistų, net ir didėjant palūkanų normoms.

2018 m. Vasario mėn. Trijuose apskrities rajonuose buvo parduota 2 111 nekilnojamojo turto. Tai priklauso nuo 2017 m. Vasario mėn. 2 040 ir 2016 m. Vasario mėn. 1 972 sąrašų. Gali būti, kad pardavėjai yra pasirengę susisiekti su norinčių pirkėjų grupe.

Šių metų vasarį namai priėmė vidutiniškai 61 dieną, kad gautų priimtą pasiūlymą, palyginti su 69 dienomis 2017 m. Ir 71 dieną 2016 m.

Vidutinė trijų apskrities teritorijų namų pardavimo kaina 2018 m. Vasario mėn. Buvo 257 500 JAV dolerių. Nuo 2017 m. Vasario mėn. Tai padidėjo 7%. 2017 m. Vasario mėn. Vidutinis būsto kainos buvo 240 750 JAV dolerių, o pelnas - 1,8%, palyginti su 2016 m.

Nepaisant to, 2018 m. Charleston nekilnojamojo turto rinka išliks konkurencinga.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 17966

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, South Carolina, Spartanburg, Lyman, 320 Mission Circle

57,162.07EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

120.77 m²
Tai puikus starteris namo, mažai priežiūros ir patogus. Jis turi daug naujų funkcijų, kurios apima: elektros instaliacijos, vandentiekio, Skalbimo / d...
Cod. 6013

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, South Carolina, Columbia, Columbia, Columbia

294,216.54EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

120 m²
geras Parduoda namą
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB